Tworzę odzież damską i realizuję indywidualne projekty na miarę. Moje kolekcje skierowane są do aktywnych, niezależnych i pewnych siebie kobiet. Kobiet, które szukają komfortowych ubrań, ale jednocześnie lubią się wyróżniać w tłumie…

Marka Anna Bartula to kobiecy look oparty na soczystych barwach, ciekawej formie i eksperymentowaniu z tkaniną – organiczne formy koronek, różnego typu farbowanie tkanin. Tworząc projekty stawiam na wysoką jakość tkanin i nietuzinkowy detal. Nie oglądając się na utarte schematy miesza minimalizm z awangardą, elegancję z wygodą. Wszystkie projekty powstają w pracowni w krótkich seriach lub pojedynczych egzemplarzach z dbałością o wysoką jakość krawiectwa.

Jestem absolwentką Krakowskiej Szkoły Projektowania Ubioru. Moja dyplomowa kolekcja Office off została wyróżniona na Cracow Fashion Awards oraz prezentowana na pokazach mody w Polsce. Od ponad pięciu lat współpracuje z polskimi markami tworząc zarówno pełne kolekcje, jak i pojedyncze projekty, a także realizuje autorskie kolekcje dla kobiet dojrzałych, silnych i pewnych swojego stylu.

Za najwyższą wartość uznaję szycie miarowe, gdyż każda kobieta jest wyjątkowa. Inspiracje odnajduję w naturze, sztuce, otaczającym środowisku i gwarze wielkich miast. Moją specjalizacją są w głównej mierze sukienki koktajlowe, zwiewne szyfonowe bluzki oraz dzianinowe formy o charakterze oversize.

Gdzie znaleźć moje ubrania?